„MEZOTERAPIA”  INACZEJ

Nie każda z nas  jest gotowa poddać się bolesnym zabiegom, aby osiągnąć zamierzony cel. Alternatywą dla takiego zabiegu jest zabieg HYDRADERMIE YOUTH firmy GUINOT – tak samo skuteczna, a  dzięki zastosowaniu mikroprądów, za pomocą których aktywne składniki wnikają w głąb skóry, równie skutecznie odmładza i regeneruje skórę.

Co go wyróżnia?

Cały zabieg polega na masażu specjalnymi rolkami , które wywołują zmienny prąd galwaniczny , dzięki czemu aktywne składniki serum głęboko wnikają w skórę , przynosząc efekt długotrwałego nawilżenia. Za pomocą elektrod termicznych z użyciem kremu dotleniającego zwiększamy aktywność komórkową , co przywraca skórze promienny wygląd.

Dla kogo jest przeznaczony ten zabieg?

Mogą go stosować osoby zarówno starsze jak i młodsze. Jest to rodzaj „opatrunku” po okresie letnim , gdzie jesteśmy wystawieni na działanie promieni słonecznych. Pomoże on zredukować powstające zmarszczki , uelastyczni ją i głęboko nawilży.

Jakiego kremu używać po wakacjach?

Jeśli twój krem codziennego użytku nie radzi sobie z twoją skóra po wakacjach, nie pozostawia Warto też zaopatrzyć się w krem Guinot Longue vie soleil , który ma działanie regenerujące , został stworzony specjalnie dla osób ze zniszczoną skórą przez promieniowanie słoneczne, którą intensywnie nawilża i odżywia.

Dodaj komentarz